Kdo jsme

Jsme tým nadšených lidí z ČR, Německa, Nového Zélandu, Španělska a mnoha dalších zemí. Naším úkolem je, aby se reklama zobrazovala právě tomu, koho zajímá. Náš software zajišťuje zobrazování nejen internetové reklamy, ale i outdoorové např. na vlakových nádražích, na panelech na náměstí atd. Takže nemusí být otravná, ale často i přínosná.

Naše motto

DON´T JUST CODE, CREATE JOY. EXPERIENCE LABS!

Co to znamená?

Jde nám o zážitek zákazníků s našimi produkty. Nejde jen o to perfektně napsat kód nějakého softwaru. Snažíme se, aby zákazníka práce s našimi aplikacemi bavila.

Jak vypadá práce programátora

Možná si myslíš, že programátor jen sedí u počítače a surfuje na internetu. Lákavá představa, ale musíme tě vyvézt z omylu. Práce programátora je náročná na soustředění a přemýšlení. Jako když píšeš nějakou větší písemku nebo řešíš matematickou hádanku.

Nejběžnějším úkolem programátora je psát nějaký kód. Tento kód však musí někdo vymyslet a úplně nejdřív musí někdo navrhnout i koncept celé aplikace.

S kým spolupracuje programátor

V první řadě musí programátor spolupracovat se zákazníkem, nebo s produktovým manažerem, který zákazníka může zastupovat a zná všechny jeho požadavky. S konceptem celé aplikace může vývojáři pomoci softwarový architekt. Aby jeho výtvor vypadal hezky i na počítači nebo mobilu, s tím mu zase může pomoci designer. Jestli je všechno naprogramováno bez chyb, to mu pomůže odhalit kolega, který pracuje jako tester.